Rezultate Oct 2012

Clasament ProfiRide Open Masculin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 CIOCAN alex 2 1:16:33
2 JUGANARU Razvan 16 1:16:33 0:00:00
3 IONASCU Marius 1 1:23:26 0:06:53
4 DUMITRU Bogdan 229 1:23:38 0:07:04
5 DUMITRACHE GABRIEL 43 1:30:21 0:13:47
6 DUMITRESCU Constantin George 45 1:32:32 0:15:58
7 GEORGIADIS Georgios 4 1:34:25 0:17:52
8 SANDU Marc 126 1:35:10 0:18:37
9 IONITA BOGDAN MIHAI 66 1:35:15 0:18:42
10 MURRAY tom 91 1:35:18 0:18:44
11 ION Daniel 225 1:36:00 0:19:26
12 GHETU DAN-ADRIAN 54 1:36:00 0:19:26
13 MIU Florin 86 1:36:17 0:19:44
14 SASU Victor 127 1:38:23 0:21:49
15 ROCA Marius 120 1:38:37 0:22:04
16 URSACHI Catalin 203 1:38:42 0:22:08
17 MANDA Mihai 177 1:38:44 0:22:11
18 BITULEANU Emil 15 1:39:08 0:22:35
19 BLIDEA sergiu 17 1:40:40 0:24:07
20 GHEORGHIU VLAD 53 1:41:39 0:25:05
21 NITA Valentin 99 1:41:51 0:25:17
22 CANA Ionut-Razvan 26 1:42:42 0:26:08
23 VILNOIU Mihai 156 1:43:01 0:26:28
24 SECOTA SILVIU-CALIN 129 1:43:27 0:26:53
25 LAZAR Alexandru 74 1:43:31 0:26:57
26 DRIMUS Dorin 42 1:43:39 0:27:06
27 ANGELESCU Florin 9 1:43:44 0:27:11
28 CHIVU sorin 31 1:44:26 0:27:53
29 MIHAI Narcis 84 1:44:35 0:28:02
30 FARCAS Stefan 168 1:44:37 0:28:04
31 POPA Ciprian 110 1:44:43 0:28:10
32 IONITA Dragos 222 1:45:15 0:28:41
33 BOBOC Radu-Stefan 18 1:46:08 0:29:34
34 ZAMFIR Cristian 161 1:46:31 0:29:58
35 DONTU Ciprian 40 1:46:41 0:30:08
36 GROSU EUGEN 59 1:46:58 0:30:25
37 ZARNESCU Daniel 162 1:47:20 0:30:46
38 SERBAN Catalin 131 1:47:32 0:30:58
39 GHEORGHITESCU Adrian 169 1:47:39 0:31:06
40 BUCUR Alexandru 21 1:47:52 0:31:19
41 PURCARU Cristian 230 1:48:19 0:31:45
42 NEAGU Alexandru 93 1:48:28 0:31:55
43 LEBU Bogdan 75 1:48:50 0:32:17
44 IORDAN Cristian 71 1:48:55 0:32:22
45 GABROVSCHI Catalin 167 1:48:56 0:32:22
46 IGNAT Ovidiu 63 1:49:15 0:32:41
47 PAVELESCU Dan 103 1:49:16 0:32:42
48 SLABBERT martin 138 1:49:20 0:32:47
49 DOROBANTU GEORGE CATALIN 41 1:49:49 0:33:16
50 GHEORGHIU Mihai 163 1:50:01 0:33:28
51 IORGULESCU Liviu-Adrian 72 1:51:38 0:35:04
52 PETRESCU Vlad 105 1:51:58 0:35:25
53 MOLDOVAN Andrei 87 1:52:12 0:35:38
54 MANOLACHE Vlad 175 1:52:19 0:35:46
55 CRASI Paul 233 1:52:21 0:35:47
56 NICULA Marius 187 1:52:22 0:35:48
57 CLIMESCU Radu 235 1:53:29 0:36:56
58 FRATILA Mugurel 200 1:53:37 0:37:04
59 INDENHUCK Wolfgang 65 1:53:38 0:37:04
60 DINCA Serban 39 1:53:53 0:37:20
61 OANCEA George 173 1:54:10 0:37:36
62 RISNOVEANU Adrian 118 1:54:11 0:37:38
63 TROFIN Octavian 149 1:54:45 0:38:11
64 TIBICHI ADRIAN 148 1:55:03 0:38:29
65 SERBAN Mihai-Nicolae 132 1:55:06 0:38:33
66 ANDREEV marian 8 1:55:21 0:38:48
67 DRAGOTA Laur 234 1:57:06 0:40:33
68 GEORGESCU Tudor 50 1:57:08 0:40:34
69 HUSTIU Traian 61 1:57:10 0:40:36
70 ZAVOD Alexandru 174 1:57:28 0:40:54
71 MUNTEANU Alexandru 90 1:57:36 0:41:03
72 ZAHARIA cristian 160 1:58:02 0:41:29
73 RADULESCU Arthur 115 1:58:26 0:41:53
74 ENCIU Valentin 198 1:58:27 0:41:54
75 MARSANU Marius 81 1:58:39 0:42:06
76 VOICU Mihai 158 1:58:39 0:42:06
77 MATEICIUC Gabriel 226 1:58:50 0:42:16
78 BOROS Radu 227 1:58:51 0:42:18
79 COSTEA Ioan 170 1:58:58 0:42:24
80 STEFANESCU victor 144 1:58:59 0:42:26
81 ION Ionut 172 1:59:22 0:42:49
82 PINTEA Grigore 108 1:59:35 0:43:02
83 RADU Florin-Daniel 207 1:59:38 0:43:04
84 IORDACHE RADU 67 1:59:44 0:43:10
85 MOLDOVEANU Catalin 88 2:00:01 0:43:28
86 RISTEA Adrian 219 2:00:03 0:43:29
87 BÎSCA Cristian 14 2:00:27 0:43:54
88 STOIA Tudor 145 2:00:30 0:43:57
89 MASUT Dan 196 2:01:03 0:44:30
90 GALESANU Vlad 206 2:01:26 0:44:53
91 PANIOGLU Laurentiu 179 2:01:28 0:44:54
92 CRACIUN Eugen 35 2:01:39 0:45:05
93 LUPU Razvan 78 2:01:45 0:45:11
94 FILIP Marius 190 2:01:46 0:45:12
95 NEGOITA Septimiu 232 2:01:57 0:45:24
96 DUMITRACHE Cozmin 44 2:02:29 0:45:55
97 RADU Marian 208 2:02:30 0:45:56
98 CURSARU Remus 197 2:02:34 0:46:00
99 VICTOR radoi 154 2:03:29 0:46:56
100 BUCURESCU Ciprian 23 2:04:12 0:47:39
101 SCAESTEANU Daniel 128 2:04:15 0:47:41
102 GABRIEL Nicola 47 2:04:15 0:47:41
103 NASTASE Andrei 92 2:04:16 0:47:43
104 ROTARU Daniel Constantin 122 2:04:17 0:47:43
105 PIRON Iulian 109 2:05:08 0:48:35
106 LUNGU Adrian 77 2:05:10 0:48:37
107 ISPASOIU Codrut 183 2:05:21 0:48:48
108 ILIE Gabriel Madalin 64 2:07:12 0:50:39
109 NICOARA Razvan 95 2:07:15 0:50:41
110 SLAVILA STEFAN PAUL 139 2:07:15 0:50:41
111 ICHIM Silviu 62 2:07:19 0:50:45
112 BURDUCEA Mihai 24 2:07:40 0:51:06
113 POPA Catalin Ionut 213 2:07:40 0:51:07
114 NICOARA Rares 96 2:07:48 0:51:15
115 GAIU Alexandru 210 2:08:40 0:52:07
116 SBARCEA Gabriel 188 2:10:04 0:53:31
117 MATEIAS claudiu 83 2:10:05 0:53:32
118 STEFAN valentin 142 2:11:04 0:54:30
119 SIMON Radu Alexandru 137 2:12:16 0:55:42
120 STAN Alexandru 182 2:13:08 0:56:35
121 CIUBOTARU SAVA 33 2:13:31 0:56:58
122 SEPA EMERIC-ERLING 130 2:13:35 0:57:01
123 TOMA Daniel 184 2:13:47 0:57:13
124 MANOLESCU Rares 211 2:13:56 0:57:23
125 VASILE George 152 2:14:12 0:57:38
126 ANGHEL Andrei 176 2:14:22 0:57:48
127 BOBOCEA Valentin 218 2:14:29 0:57:56
128 BOJOC Dan 19 2:14:48 0:58:15
129 RONCEA Eugen 121 2:15:18 0:58:44
130 TUDORACHE cristian 150 2:15:24 0:58:51
131 RUSEN Ciprian 125 2:17:04 1:00:31
132 PETRESCU Andrei 106 2:17:18 1:00:45
133 CRISTAL Alexandru 36 2:19:20 1:02:46
134 NIMARA Florin 97 2:20:22 1:03:48
135 MELNIC Florian 193 2:21:35 1:05:02
136 BARBU MIhai 11 2:21:44 1:05:10
137 CHIPER Bogdan 205 2:22:53 1:06:20
138 CHICUS victor 30 2:24:15 1:07:41
139 STANILA Dan 141 2:24:26 1:07:53
140 DOBRICA Andrei 216 2:25:20 1:08:46
141 MAXIM Catalin 165 2:25:25 1:08:51
142 MAXIM Tiberiu 164 2:25:27 1:08:53
143 SIDERI Aurelian 134 2:26:07 1:09:34
144 GORAN Gelu 180 2:35:25 1:18:52
145 PETRESCU Silviu 107 2:36:01 1:19:28
146 GOSPODINOV Petre 5 2:36:31 1:19:57
147 MOLDOVEANU Cristian 181 2:38:39 1:22:05
148 EREMIE EUGEN 46 2:44:21 1:27:48
149 GHELIUC Cristian-Ionel 52 2:45:14 1:28:41
150 FINTA Catalin 191 2:46:43 1:30:10
151 ISTODOR Calin 194 2:48:51 1:32:17
152 MOLDOVEANU George 89 2:50:51 1:34:17
153 MINCU Teodor 85 2:51:12 1:34:38
154 MARASTEANU Alexandru 215 2:53:33 1:36:59
155 GHINCEA Matei 55 2:53:39 1:37:06
156 GHINCEA Nicolae 56 2:53:39 1:37:06
157 CEACU Mihai 29 2:57:05 1:40:31
158 DINU Iosif 202 2:57:06 1:40:33
159 GEORGESCU Gabriel 51 2:57:20 1:40:46
160 MARTON Zoltan 82 2:57:43 1:41:10
161 CIOBANU Lazar Cristian 32 2:57:51 1:41:17
162 CATRINA Rares 28 2:59:24 1:42:51
163 PREDA Radu 209 3:00:16 1:43:43
164 PERSINARU Doru 214 3:01:27 1:44:53
165 GIUGLAN Stefan 201 3:01:37 1:45:03
166 PETRE Mihai 185 3:01:38 1:45:04
167 PALALOGA Sebastian 101 3:01:56 1:45:23
168 DINESCU Mihaita 192 3:03:14 1:46:40
169 STEFANESCU Vlad 143 3:03:14 1:46:40
170 CAMPEAN Alexandru 221 3:03:52 1:47:18
171 NECOARA Cristian 94 3:03:55 1:47:21
172 AMARIEI Radu 6 3:03:58 1:47:25
173 PREDA Vlad 113 3:04:39 1:48:06
174 TOMOIOAGA Bogdan 186 3:05:24 1:48:50
175 CRUDU Nicolae 37 3:05:27 1:48:53
176 VILCEANU DANIEL 155 3:06:27 1:49:54
177 KOVACS Sebastian 73 3:06:57 1:50:23
178 PROTEASA Liviu 114 3:06:57 1:50:23
179 GRIGORESCU Viorel 58 3:08:09 1:51:35
180 TUFESCU radu 151 3:12:05 1:55:31
181 RASCU PISTOL Denis 117 3:13:13 1:56:39
182 RAILEANU Andrei Mihnea 116 3:13:16 1:56:43
183 PANDREA Liviu 220 3:15:18 1:58:45
184 LIA Teodor 76 3:23:52 2:07:19
185 GAZI Altafin 49 3:30:00 2:13:26
186 SERBAN Dorel 133 3:35:18 2:18:45
187 SIRBU Bogdan Tudor 136 3:47:28 2:30:55
DNF PORUMB George-Andrei 111
DNF RISTEA Marius 119
DNF PAVELESCU Liviu 104
DNF GAVRILESCU Marius 199
DNF NISTOR ION 98
DNF ROTARIU Victor 178
DNF HADAREAN Dan 60
DNF GAVRILESCU Stefan-Claudiu 48
DNF PANTILIU Dan Ionut 224
DNF BEREKMERI Marcel 12
DSQ GEORGIADIS Angelos 3
DNF PORUMB George 112
DNF GHEORGHE Catalin 166

Clasament ProfiRide Open Feminin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 DUMITRU Irina 228 1:44:42
2 PLUMBOTA Vanessa 204 1:48:59 0:04:16
3 ZAHARIA ana-maria 159 2:00:03 0:15:21
4 TRIF Oana 217 2:07:41 0:22:59
5 MOLNAR Ioana 212 2:08:33 0:23:51
6 COSTEA Florina 171 2:16:01 0:31:19
7 BURLACU Anca 25 2:16:59 0:32:17
8 BICAN Alina 13 2:18:55 0:34:12
9 GHINCEA Maria 57 2:24:13 0:39:30
10 RUDA Daniela 123 2:35:37 0:50:55
11 RUS Maria 124 2:44:10 0:59:28
12 STANCU Clara 140 2:44:12 0:59:30
13 ANDREEV nicoleta cristin 7 2:44:51 1:00:09
14 NEAGU Elena 189 2:47:51 1:03:09
15 SIMA Corina 135 2:49:14 1:04:32
16 MANDACHE Letitia 80 2:49:18 1:04:36
17 COSTEAN Magdalena 34 2:53:36 1:08:53
18 TARCEA Adina 146 2:57:38 1:12:56
19 TEODORESCU Monica 147 2:57:40 1:12:57
20 VASILIU Alina Nicoleta 153 3:04:00 1:19:17
21 IORDAN Isabella 70 3:09:19 1:24:37
22 IORDAN Ioana 69 3:12:14 1:27:32
23 ARNAUTU Andreea 195 3:12:47 1:28:05
24 ZAMFIR Cornelia 231 3:18:34 1:33:52
25 PAUNESCU Marina-Oltea 102 3:19:45 1:35:03
26 BUCURENCIU Mihaela 22 3:21:13 1:36:31
27 MACIOLCU DENISA 79 3:24:14 1:39:31
28 BOLDEA Bianca 20 3:27:17 1:42:35
29 VLAICU Lili 157 3:28:49 1:44:07
30 DANESCU Alexandra Corina 38 3:35:18 1:50:35
31 OLARU Ana-Maria 100 3:36:11 1:51:28
32 BALAN Anda 10 3:47:28 2:02:45
DNF IORDACHE Stefania Cristina 68
DNF CARASOPOL Irina 27

Clasament EasyRide Open Masculin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 VIERU Antonio 447 0:41:27
2 CATANA Cristian 427 0:41:31 0:00:04
3 CONSTANTINESCU Cristian 286 0:42:16 0:00:49
4 BADOIU Bogdan 257 0:43:18 0:01:51
5 URZICA Vlad – Costinel 366 0:43:32 0:02:05
6 PALAGHIAN Bogdan 383 0:46:10 0:04:43
7 BADOIU Cristian 255 0:46:26 0:04:59
8 DIMA Alexandru 376 0:46:34 0:05:06
9 MICU Ionut 377 0:47:11 0:05:44
10 BRANZAN Codrut 384 0:47:19 0:05:52
11 DRAGNEA Octavian 438 0:47:26 0:05:58
12 EFTIMIE Doru 294 0:50:27 0:09:00
13 GROSU Radu 390 0:50:29 0:09:02
14 ANA Eduard 421 0:50:48 0:09:21
15 CARUTASU Andrei Cosmin 280 0:51:13 0:09:46
16 DRAGAN Ionut 290 0:51:14 0:09:47
17 TUGUI Vladimir 365 0:51:16 0:09:49
18 FABIAN Lorand 296 0:51:45 0:10:18
19 CIOCHINA Catalin 283 0:51:59 0:10:31
20 ROTARU FELICIAN 341 0:52:07 0:10:39
21 BADITA Adrian 395 0:52:29 0:11:02
22 VASILE Gabriel 404 0:52:40 0:11:13
23 CALINESCU Radu 387 0:53:21 0:11:54
24 CANTARAGIU Sebastian 426 0:53:37 0:12:10
25 CIOBANU Dan Ion 430 0:53:41 0:12:14
26 GRANGUREAN Silviu 414 0:54:01 0:12:34
27 FILIPESCU Liviu 305 0:54:03 0:12:35
28 NEAGU Alin 385 0:54:06 0:12:39
29 BURLA Catalin 273 0:54:11 0:12:44
30 REBEGEA Marius 777 0:54:28 0:13:00
31 SEGAL Andi 378 0:54:28 0:13:01
32 CONSTANTIN Ionut 285 0:54:35 0:13:08
33 RACOVITA Mihai 336 0:54:38 0:13:10
34 POPESCU Vlad Simion 333 0:54:49 0:13:22
35 MITU Christian 397 0:55:27 0:14:00
36 TIU Gabriel 359 0:55:31 0:14:04
37 COSA Romeo 287 0:55:34 0:14:07
38 BOGATIE Marcel 265 0:55:38 0:14:11
39 STOENCIU ionut-tudor 352 0:55:39 0:14:12
40 MATEI Catalin Ion 317 0:55:40 0:14:13
41 SEGAL Radu 379 0:55:41 0:14:13
42 MITU Mihai 398 0:55:41 0:14:14
43 PREDA Razvan 450 0:56:37 0:15:10
44 VARASTEANU Pericle 369 0:56:52 0:15:25
45 CARSTINA Andrei 279 0:57:29 0:16:01
46 CIOBANU Horia 282 0:57:37 0:16:10
47 MICU Marius 319 0:57:42 0:16:15
48 VASILIU DANIEL 370 0:57:47 0:16:20
49 CHIRA Gabriel 442 0:58:08 0:16:41
50 MOLDOVAN Ovidiu 322 0:58:20 0:16:52
51 METEA Dragos 318 0:58:30 0:17:03
52 VACAROIU Cosmin Nicolae 367 0:58:44 0:17:17
53 DREOSSI Vlad 393 0:58:45 0:17:18
54 VIERU Cristian 380 0:58:46 0:17:19
55 BITA Laurentiu 260 0:58:54 0:17:27
56 STOIA Mircea 353 0:59:37 0:18:10
57 CARSTEA Cristian 277 1:00:02 0:18:35
58 DOROBANTU Robert 289 1:00:03 0:18:36
59 CHIRA Cristian 441 1:00:03 0:18:36
60 MILCU Marius 320 1:00:04 0:18:37
61 TUDOR bogdan alexandru 362 1:00:05 0:18:38
62 BRANEA PETRE 267 1:00:16 0:18:49
63 BOER Sebastian 263 1:00:58 0:19:31
64 BURLA Adrian 272 1:01:27 0:20:00
65 MONE ADRIAN ION 323 1:01:36 0:20:09
66 VILNOIU Andrei 371 1:01:51 0:20:23
67 BULGARIU Florin 271 1:02:18 0:20:51
68 ION Dan Marius 310 1:02:48 0:21:20
69 ALECU Bogdan 443 1:03:05 0:21:38
70 BOER Ionut-Andrei 264 1:03:15 0:21:48
71 DUMITRU Alin 292 1:03:36 0:22:09
72 GIUGLEA Horia 300 1:03:48 0:22:21
73 BULGARIU Mihnea 270 1:04:27 0:23:00
74 KERTESZ Petru 444 1:04:40 0:23:13
75 TUDOSIE liviu 364 1:04:50 0:23:23
76 MATEI Ionut 316 1:05:19 0:23:52
77 MATEI Ionel 314 1:05:21 0:23:54
78 TOADER Alin 446 1:05:27 0:24:00
79 ENACHE Marius-Ciprian 295 1:05:33 0:24:06
80 MOROSANU Bogdan 324 1:06:00 0:24:33
81 GOICIU andrei 392 1:06:04 0:24:37
82 STANCIU Ciprian 349 1:06:06 0:24:38
83 PARVU Iulian 396 1:06:18 0:24:51
84 VALASUTEAN Paul 368 1:06:27 0:24:59
85 HANCU andrei 304 1:06:43 0:25:16
86 POPESCU Alexandru 410 1:07:40 0:26:13
87 VOICAN Bogdan 374 1:09:11 0:27:44
88 SARBU Gabriel 343 1:09:27 0:28:00
89 STEFANCU Andrei 351 1:09:27 0:28:00
90 STEFAN MIHAI ANDREI 350 1:10:10 0:28:43
91 OLARU Bogdan 399 1:10:23 0:28:56
92 FLISC DANIEL 297 1:10:52 0:29:25
93 PASCU Dragos 284 1:10:53 0:29:26
94 BUZICA MARIUS 275 1:11:36 0:30:08
95 DREOSSI Florin 394 1:11:39 0:30:12
96 BADEA Ionel 409 1:12:26 0:30:59
97 BOCU Liviu 408 1:12:28 0:31:01
98 DULEA Vlad 436 1:12:58 0:31:30
99 ANGHEL Ciprian 251 1:13:27 0:32:00
100 MANU OVIDIU 313 1:13:41 0:32:14
101 VLADUCA Adrian 400 1:15:07 0:33:40
102 CALINESCU Vlad 388 1:15:09 0:33:42
103 SERBU Bogdan 345 1:16:03 0:34:36
104 VLASCEANU Andrei 428 1:16:41 0:35:14
105 SRAER Victor 347 1:16:49 0:35:22
106 IOFCIU Bogdan 309 1:16:52 0:35:25
107 WANYA Leon Cristian 375 1:17:08 0:35:41
108 VALENU Dan 420 1:17:39 0:36:12
109 VILNOIU George 372 1:18:23 0:36:56
110 DRAGOMIR Luis Christian 291 1:18:32 0:37:05
111 GRECU Tiberiu 302 1:18:54 0:37:27
112 STROIE MARIUS 356 1:19:37 0:38:10
113 PISTA Claudiu 415 1:21:22 0:39:55
114 RACOVITA Stefan 587 1:21:59 0:40:32
115 TUDOR Alexandru 363 1:24:46 0:43:19
116 TUDOR Bogdan 361 1:25:52 0:44:25
117 TROFIN Alin 360 1:26:05 0:44:37
118 STOIAN Andrei 592 1:26:35 0:45:07
119 IONESCU Robert 429 1:26:43 0:45:16
120 NEDA Dan 326 1:28:50 0:47:23
121 BUSEGEANU Dinu 274 1:28:52 0:47:24
122 PETRISOR Alexandru 432 1:29:15 0:47:47
123 IANCIU Mihai 306 1:29:36 0:48:09
124 FEKETE CALIN NORBERT 596 1:31:55 0:50:28
125 BAICU REMUS 259 1:32:45 0:51:18
126 SOUVANNASOUCK Mark 423 1:33:37 0:52:10
127 ANTOHE Bogdan 437 1:36:27 0:55:00
128 TARTEA Emil Lucian 357 1:36:33 0:55:06
129 PAUN Vlad 412 1:42:29 1:01:02
130 RADOI Dragos 407 1:44:15 1:02:48
131 SAMPALEANU Rares 391 1:54:58 1:13:31
132 CALINESCU Mihai 276 1:56:19 1:14:52
133 IANCU Alec Tudor 597 1:56:21 1:14:54
134 PRELIPCEAN DAVID-ANDREI 335 1:56:22 1:14:55
135 PENCIU Gabriel 401 2:01:57 1:20:30
136 ABIBULA Ediz 433 2:14:43 1:33:16
137 HANCU Luca 581 2:16:54 1:35:27
138 MARIN Matei 598 2:23:54 1:42:27
139 PRELIPCEAN CLAUDIU-STEFAN 334 2:24:40 1:43:13
140 FLOREA Tudor 405 2:26:01 1:44:33
141 MIRONESCU Eric 431 2:27:51 1:46:24
142 STEREA Darius 591 2:29:34 1:48:07
143 DOBRE Iustin 425 2:33:56 1:52:29
144 FLOREA Paul 406 2:40:31 1:59:03
145 MARCU Dumitru 301 2:41:58 2:00:31
146 VALEA David-Cristian 419 2:49:40 2:08:13
147 UNGUREANU Vlad 403 3:00:32 2:19:05
148 DIMA Iosif 585 3:06:09 2:24:42
149 BOBEICA Gabriel 262 3:18:25 2:36:58
150 PALADE andrei 599 3:29:57 2:48:30
151 PREDA Ioan 417 4:22:27 3:40:59
152 PREDA Stefan 418 4:22:38 3:41:10
DNF LAZARESCU Catalin 411
DNF PETRIU Traian 331
DNF TIRCA Dragos-Catalin 358
DNF NASRALLAH Aiman 382
DNF RISTEA Luca Radu 340

Clasament EasyRide Open Feminin

Loc Nume Prenume Nr conc Timp Dif
1 BADOIU Cristina 256 0:56:00
1 BRANEA ADRIANA 269 0:56:00 0:00:00
3 POPA Elena Andreea 332 0:58:49 0:02:48
4 ION Ana Cristina 389 1:04:00 0:07:59
5 GRIGORUT Lavinia 303 1:04:07 0:08:06
6 BRANEA ELENA 268 1:05:14 0:09:13
7 VILNOIU Livia 373 1:08:48 0:12:47
8 FERARU Silvia 416 1:09:40 0:13:39
9 OPREA Viviana 328 1:09:49 0:13:48
10 MUNTEAN Irina 449 1:09:54 0:13:54
11 CARSTINA Andreea 278 1:10:18 0:14:17
12 SAVIN Iulia 344 1:10:25 0:14:25
13 SARARU anca 342 1:10:28 0:14:27
14 PANAGHIU Nadejda 329 1:10:33 0:14:32
15 CHIPER Daria Alexandra 281 1:10:40 0:14:39
16 RACU Felicia 337 1:11:55 0:15:54
17 CHIRNOAGA Ioana 440 1:12:04 0:16:04
18 STAN Gabriela 348 1:13:08 0:17:07
19 BADOIU Ilinca 258 1:14:33 0:18:32
20 MATEESCU Andreea 593 1:16:40 0:20:39
21 SPITA Mihaela 346 1:16:51 0:20:50
22 PAUN DANIELA 330 1:18:51 0:22:50
23 STROIE ANA MARIA 355 1:19:36 0:23:35
24 VINTILA Andreea 288 1:19:38 0:23:37
25 LIVIA Stoia 312 1:20:03 0:24:02
26 ISTRATE Anamaria 311 1:21:17 0:25:16
27 VOICU Maria Loredana 589 1:22:22 0:26:22
28 ANGHEL Ileana 252 1:22:52 0:26:52
29 PURCARU Andreea Teodora 448 1:23:03 0:27:03
30 VIERU Lucica 381 1:23:07 0:27:06
31 FOTACHE Cristina 298 1:23:29 0:27:28
32 ENCIU ALEXANDRA MARIA 595 1:23:30 0:27:30
33 RADULESCU Elena 339 1:24:57 0:28:56
34 MILITARU Madalina 321 1:27:16 0:31:16
35 NAFTAN Iuliana 325 1:27:53 0:31:52
36 BITULEANU Maria 594 1:28:47 0:32:46
37 IANCIU Irina 307 1:29:37 0:33:36
38 IANCU Simona Cristina 308 1:33:25 0:37:24
39 RADU laura ana 338 1:34:22 0:38:21
40 NEGUT CORINA ANCA 327 1:35:14 0:39:13
41 SARBU Oana 435 1:36:27 0:40:26
42 BADEA Elena Alina 254 1:38:47 0:42:46
43 DUMITRU Denisa Cristina 293 1:39:15 0:43:14
44 SOUVANNASOUCK Teodora 422 1:40:48 0:44:47
45 PAUN Mara 413 1:42:27 0:46:27
46 KERTESZ Voichita 445 1:47:14 0:51:13
47 SAULEAN Diana 386 1:51:57 0:55:56
48 SAMPALEANU Mihaela 354 1:55:00 0:58:59
49 GEORGESCU Laura 299 1:59:38 1:03:37
50 PENCIU Oana 402 2:01:58 1:05:58
51 DINCA Violeta 434 2:14:43 1:18:42
52 AURA Grigorescu 253 2:18:21 1:22:21
53 SOUVANNASOUCK Maia 424 2:33:58 1:37:58
54 BORDA Sophia 583 3:06:08 2:10:07
55 BOBEICA Elena 261 3:20:02 2:24:01
56 PETROVAI Alexia 600 3:25:08 2:29:08
57 BORDA Sara 266 4:21:47 3:25:46
DNF MATEI Cristina 315

Alte Categorii:

Rezultate Juniori Mici
Rezultate Juniori Mari
Rezultate Seniori