Rezultate Cupa Tabere cu Suflet MTB 2016

Tr. TeamXpert
Loc Nume Nr Cat Timp Pct
1 Stan George Cristian 117 1:52 140
2 Bogdan Dumitru 122 1:52 120
3 Razvan Juganaru 125 1:52 105
4 Ciprian Rosca 106 1:55 96
5 Leonard Barbu 103 2:05 88
6 Razvan Jipa 109 2:07 82
7 Horatiu Campian 104 2:15 77
8 Andrei Ciobanu 105 2:19 72
9 Radu Bogdan 114 2:19 68
10 Enescu George 101 2:28 64
11 Madalin Tanase 118 2:29 60
12 Mihai Lazar 123 2:29 56
13 Traian Olinici 111 2:40 52
14 George Dumitrescu 107 2:41 48
15 Augustin Sporis 116 2:44 44
16 Bogdan Nenciu 110 2:54 41
17 Mark Kovacs 124 3:06 38
18 Dan Vacariu 119 3:22 35
19 Mihai Pavel 121 3:28 32
20 Alexandru Floarea Neacsu 100 3:33 29
21 Balan Dan 102 DNS 1
21 Iancu Valentin 108 DNS 1
21 Perianu Vlad Gabriel 112 DNS 1
21 Pintilie Tudor 113 DNS 1
21 Samoila Daniel 115 DNS 1
21 Vladut Alexandru Valentin 126 DNS 1
Tr. Narciselor F
Loc Nume Nr Cat Timp  Pct
1 Dalvaru Cecilia 670 A 1:55 120
2 Petre Silvia 684 A 2:27 105
3 Clit Alexandra-Petronela 669 A 2:44 94
4 Ana Maria Luiza 664 A 3:02 85
Tr. Narciselor B
Loc Nume Nr Cat Timp  Pct
1 Vieru Antonio 692 A 1:21 120
2 Cazaceanu Tudor 693 T 1:23 105
3 Dan Mihai Cristian 671 T 1:24 94
4 Leahu Dan 677 A 1:32 85
5 Predeleanu Daniel 691 A 1:40 78
6 Aldescu Valentin 663 A 1:43 72
7 Popescu Valentin 686 A 1:50 67
8 Nicola Horea 680 FY 1:51 62
9 Ezaru Andrei 672 T 1:53 58
10 Popa Ionut 685 A 1:54 54
11 Nicola Ionut 681 T 1:55 50
12 Panica Cristi 683 A 2:02 46
13 Crangasu-Brencea Cristian 662 A 2:02 42
14 Matei Ionel 660 S 2:03 39
15 Georgescu Mircea 673 S 2:03 36
16 Bursucanu Stefan Lorin 666 A 2:04 33
17 Nestian Alexandru 679 FY 2:12 30
18 Stefan Andrei 689 A 2:13 28
19 Chirita Martin 668 A 2:13 26
20 Andrei Dumitru 665 S 2:22 24
21 Greavu Vlad 675 A 2:36 23
22 Greavu Adrian 676 A 2:36 22
23 Micu Andrei 678 A 2:38 21
24 Stefan Felician 688 A 3:02 20
25 Oprea Banu Andrei 682 T 3:11 19
26 Chirita George 667 FY 3:21 18
27 Misurnov Valeriu 661 DNS 1
27 Stefan Valentin 687 DNS 1
27 Lucretiu Dumitrescu 690 DNS 1
Tr. Tabere Cu Suflet F
Loc Nume Nr Cat Timp  Pct
1 Ciulcu Daniela 417 S 1:38 100
2 Andreea Carstina 401 A 1:49 85
3 Tpurita Maria 436 Sp 2:50 76
4 Samoila Andreea 414 A 2:31 70
5 Voichita Kertesz 416 FY 2:32 65
6 Iordachescu Delia 432 T 2:41 60
7 Mustatea Camelia 411 A 2:48 56
8 Iordachescu Alexia 433 DNS 1
9 Constantinescu Oana 400 DNS 1
Tr. Tabere Cu Suflet B
Loc Nume Nr Cat Timp  Pct
1 Constantin Denis 515 T 1:11 100
2 Andrei Carstina 402 A 1:11 85
3 Toader Alin 514 U 1:11 76
4 Vladescu Stefan 516 T 1:16 65
5 Toader David 517 U 1:18 60
6 Ghincea Matei 422 U 1:19 56
7 Aron Victor Alexandru 419 Sp 1:19 52
8 Ghincea Theodor 518 T 1:19 48
9 Aron Mihai 404 S 1:19 45
10 Andrei Dragos Ioan 418 U 1:21 42
11 Dreossi Vlad 405 A 1:26 39
12 Felecan Constantin 408 S 1:31 37
13 Nistor Alexandru 412 A 1:33 35
14 Mustatea Petronel 410 A 1:38 33
15 Costache Calin Radu 421 C 1:39 31
16 Dreossi Florin 406 FY 1:40 29
17 Petru Kertesz 413 FY 1:42 27
18 Tipurita Radu 435 U 1:47 25
19 Dreossi Victor 407 FY 1:52 23
20 Tica Simeon 437 U 2:02 22
21 Culinescu Catalin 430 S 2:02 21
22 Culinescu Andrei 420 T 2:03 20
23 Tpurita Catalin 434 S 2:14 19
24 Ungureanu Vlad 431 C 2:14 18
25 Hangiu Tudor 423 C 2:15 17
26 Popescu Robert 439 C 3:46 16
27 Stanga Alexandru 424 Pi ABD 1
27 Ghincea Nicolae 409 DNF 1
27 Antonescu Robert 403 DNS 1
27 Stanga Matei Teodor 415 DNS 1
Tr. Pitici F
Loc Nume Nr Cat Timp  Pct
1 Chiritescu Erica 554 P 0:04 80
2 Eva Maria Georgescu 551 P 0:08 70
Tr. Pitici B
Loc Nume Nr Cat Timp  Pct
1 Mihnea Mihai HC P 0:03 80
2 Andrei Ion HC P 0:03 70
3 Raduta Mihai 552 P 0:03 63
4 Dumitru Tudor 550 P 0:03 58
5 Popescu Radu 553 P 0:04 55