Cupa Tabere cu Suflet MTB 2013 | Rezultate Copii

Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 KEHAIYAN Maria 686 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin 1:09:42
2 ILIE Eliza 695 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin 1:16:17 0:06:35
3 GHENU Diana 631 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin 1:22:08 0:12:25
4 GEORGESCU Ana 681 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin 1:22:11 0:12:29
5 BORDA Sara 607 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin 1:25:54 0:16:12
6 ANDONE Ana 604 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin 1:56:33 0:46:51
DNF SOPHIA Borda 656 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Feminin
Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 PAUN Vlad 674 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 0:52:57
2 LATEA Luca Stefan 640 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 0:53:49 0:00:52
3 DOBRESCU Eric 633 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 0:54:08 0:01:10
4 CECAREANU david 612 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 0:54:09 0:01:11
5 STOICA Robert 692 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 0:56:54 0:03:57
6 MATEI Marcu 685 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 0:59:15 0:06:17
7 STANICA Rares 694 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:03:46 0:10:48
8 PLESUVESCU Tudor 644 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:04:21 0:11:23
9 DOBRE Victor 621 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:05:51 0:12:54
10 GALESANU Vlad 628 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:06:24 0:13:26
11 DARIUS Stera 618 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:09:06 0:16:09
12 STERESCU Stefan 659 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:09:22 0:16:25
13 DIMA Iosif 619 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:13:17 0:20:20
14 STOIAN Mihai 661 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:16:18 0:23:21
15 ILIE Stefan 638 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:17:07 0:24:09
16 DONTU Ian 623 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:21:42 0:28:44
17 STAN Sebastian 682 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:22:18 0:29:20
18 STAN Rares 651 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:26:40 0:33:42
19 MAITA Filip 641 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:30:41 0:37:43
20 POSTOROANCA Vlad 676 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:33:54 0:40:56
21 MARIA Luca 684 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:38:01 0:45:03
22 BRANDUS Alexandru 608 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:38:12 0:45:14
23 DOBRE Matei 622 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 1:41:55 0:48:57
24 FERARU Felix 670 Tr.Copiilor Pitici (> 2006) Masculin 2:38:24 1:45:26
Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 PAUN Mara 675 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 0:54:28
2 FILIPESCU Teodora 671 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 0:57:18 0:02:49
3 SOUAMI Kira 657 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 0:59:00 0:04:32
4 CORNEA Ana 616 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 1:02:54 0:08:26
5 POSTOROANCA Anisia 646 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 1:05:12 0:10:44
6 DOBRE Ana Catinca 620 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 1:09:47 0:15:19
7 SORESCU Miruna 688 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 1:12:06 0:17:38
8 MATEI Anastasia 672 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 1:19:40 0:25:12
9 CRACIUN Diana 617 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin 1:21:27 0:26:59
DNS STEFAN Delia-Maria 658 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Feminin
Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 TOADER Alin 696 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:41:40
2 GÎRBOAN Radu 634 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:45:49 0:04:09
3 DUDUS Andrei 689 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:47:34 0:05:53
4 VLASCEANU Andrei 666 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:47:36 0:05:55
5 POP Matei Alexandru 645 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:51:57 0:10:16
6 POPESCU David 687 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:53:17 0:11:37
7 STOIAN Andrei 660 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:55:32 0:13:52
8 VASILIU Alex 669 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:55:34 0:13:54
9 MIHAI Radulescu 643 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:55:56 0:14:15
10 BUCUR Serban 610 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:56:42 0:15:01
11 HARDAU Gabriel 636 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:56:47 0:15:06
12 ROSCA Nichita 652 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 0:58:15 0:16:35
13 BALASI Filip 673 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 1:01:23 0:19:43
14 TELEMAN Teodor 662 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 1:01:51 0:20:11
15 SARBU Zeno-Iulius 654 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 1:06:47 0:25:07 Duatlon
16 HUMA Calin 683 Tr.Copiilor Copii (2004-2005) Masculin 1:16:42 0:35:01
Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 PRODAN-HORA Adela 649 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 0:46:52
2 VOICU Maria 691 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 0:49:19 0:02:27
3 ISTRAIL Ana 677 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 0:52:54 0:06:02
4 STOICA Diana 693 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 0:55:52 0:09:00
5 GHENU Alecandra 632 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 0:57:26 0:10:34
6 ILIE Maria 637 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 1:03:44 0:16:52
7 ANDONE Ilinca 603 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 1:04:28 0:17:36
8 SARBU Adela 653 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Feminin 1:14:03 0:27:11 Duatlon
Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 GHINCEA Matei 690 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:41:36 0:04:16
2 VÎLNOIU George 665 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:43:09 0:05:48
3 VÎLNOIU Andrei 664 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:43:20 0:06:00
4 DRAGOIU Radu 625 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:44:02 0:06:42
5 TUDOR Alexandru 663 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:44:30 0:07:09
6 PARAUAN Mihnea 697 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:50:13 0:12:53
7 ACHIMESCU Andrei 601 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:50:40 0:13:19
8 ZANE Cristian 668 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:51:35 0:14:15
9 SBARCEA Matei 655 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:52:06 0:14:46
10 HUMA Vlad 680 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:54:58 0:17:37
11 GAN Sorin-Paul 630 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:56:00 0:18:40
12 CHICUS Bogdan 613 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 0:58:06 0:20:45
13 PREDA Luca Mircea 647 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin 1:01:46 0:24:25
DNS CIUFU Mihai Stefan 615 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin
DNS ALEXANDRU Vlad 602 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin
DNS DRAGAN Dragos 624 Tr.Copiilor Spiridusi (2002-2003) Masculin
Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 CHIPER Daria Alexandra 614 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin 0:44:08
2 BADOIU Ilinca 606 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin 0:46:53 0:02:44
3 RADU laura ana 650 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin 0:52:59 0:08:50
4 BUCUR Sybell 609 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin 0:59:30 0:15:22
5 HANGANU-CUCU Gabriela 635 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin 1:06:00 0:21:51
DNF GALESANU Cristina 629 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin
DNS IORDAN Ioana 639 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin
DNS APOPEI Daria 605 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Feminin
Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin
Loc Nume Prenume Nr conc Categorie Timp Dif Duatlon
1 ISTRAIL Pavel 678 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin 0:43:01
2 WANYA Leon 667 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin 0:47:10 0:04:08 Duatlon
3 DOGUKAN Olgun 679 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin 0:49:07 0:06:05
4 PRELIPCEAN Claudiu-Stefan 648 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin 0:56:57 0:13:56
5 MANOLE Alex 642 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin 0:58:30 0:15:29
DNS ENCIU Constantin Alexandru 627 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin
DNS DRAGOMIR Luis 626 Tr.Copiilor Uriasi (2000-2001) Masculin

Timpii contin o diferenta de 10 min cu care s-a decalat startul.