Lista numerelor alocate

Iata lista numerelor alocate pentru competitiile Maraton Tabere cu Suflet si Cupa Tabere cu Suflet MTB din 12 iunie 2016, de la Azuga.

Lista este ordonata alfabetic. Daca ati achitat taxa pana marti, 7 iunie si nu va regasiti, va rugam sa ne contactati.

663 Aldescu Valentin Tr.Narcise bike
664 Ana Maria Luiza Tr.Narcise bike
401 Andreea Carstina Tr.TabereCuSuflet bike
402 Andrei Carstina Tr.TabereCuSuflet bike
418 Andrei Dragos Ioan Tr.TabereCuSuflet bike
665 Andrei Dumitru Tr.Narcise bike
403 Antonescu Robert Tr.TabereCuSuflet bike
404 Aron Mihai Tr.TabereCuSuflet bike
419 Aron Victor Alexandru Tr.TabereCuSuflet bike
251 Bacescu Bogdan Cros run
318 Bacescu Lara–Maria Crosul Copiilor run
420 Baciu Tudor Tr.TabereCuSuflet bike
102 Balan Dan Tr.TeamXpert bike
103 Barbu Leonard Tr.TeamXpert bike
253 Bobis Iosif Cros run
12 Bobis Grigore Maraton run
315 Bobis Hadasa Crosul Copiilor run
171 Buia Andrei Semimaraton run
666 Bursucanu Stefan Lorin Tr.Narcise bike
16 Butkovits Lucian Maraton run
104 Campian Horatiu-Alin Tr.TeamXpert bike
172 Campian Roxana Semimaraton run
667 Chirita George Tr.Narcise bike
668 Chirita Martin Tr.Narcise bike
105 Ciobanu Andrei Tr.TeamXpert bike
106 Ciprian Rosca Tr.TeamXpert bike
669 Clit Alexandra-Petronela Tr.Narcise bike
400 Constantinescu Oana Tr.TabereCuSuflet bike
421 Costache Calin Radu Tr.TabereCuSuflet bike
254 Cotoi Niculina Cros run
255 Cotoi Razvan Cros run
662 Crangasu-Brencea Cristian Tr.Narcise bike
20 Cristea Ovidiu Madalin Maraton run
317 Cristolovean Lidia_Ioana Crosul Copiilor run
670 Dalvaru Cecilia Tr.Narcise bike
671 Dan Mihai Cristian Tr.Narcise bike
173 Dobre Livia Maria Semimaraton run
174 Dragoi Oana Semimaraton run
405 Dreossi Vlad Tr.TabereCuSuflet bike
406 Dreossi Florin Tr.TabereCuSuflet bike
407 Dreossi Victor Tr.TabereCuSuflet bike
107 Dumitrescu Constantin George Tr.TeamXpert bike
550 Dumitru Tudor Tr.Pitici bike
175 Duta Maria Semimaraton run
256 Eparu Constanta Cros run
258 Eparu Dorin Cros run
551 Eva Maria Georgescu Tr.Pitici bike
672 Ezaru Andrei Tr.Narcise bike
408 Felecan Constantin Tr.TabereCuSuflet bike
100 Floarea Neacsu Alexandru Tr.TeamXpert bike
673 Georgescu Mircea Tr.Narcise bike
409 Ghincea Nicolae Tr.TabereCuSuflet bike
422 Ghincea Matei Tr.TabereCuSuflet bike
674 Ghincea Theodor Tr.Narcise bike
675 Greavu Vlad Tr.Narcise bike
676 Greavu Adrian Tr.Narcise bike
423 Hangiu Tudor Tr.TabereCuSuflet bike
108 Iancu Valentin Tr.TeamXpert bike
176 Ignatescu Irina Semimaraton run
109 Jipa Razvan-Andrei Tr.TeamXpert bike
177 Komporaly Istvan Semimaraton run
178 Komporaly Isabela Semimaraton run
677 Leahu Dan Tr.Narcise bike
21 Marian Vasile Maraton run
320 Matei Vasile Crosul Copiilor run
660 Matei Ionel Tr.Narcise bike
179 Menyhart Ferencz Semimaraton run
678 Micu Andrei Tr.Narcise bike
180 Migliorini Valerio Semimaraton run
259 Migliorini Gabriella Cros run
181 Mihai Serban Semimaraton run
661 Misurnov Valeriu Tr.Narcise bike
182 Moise Magda Semimaraton run
410 Mustatea Petronel Tr.TabereCuSuflet bike
411 Mustatea Camelia Tr.TabereCuSuflet bike
183 Necula Gabriel Semimaraton run
110 Nenciu Bogdan Tr.TeamXpert bike
679 Nestian Alexandru Tr.Narcise bike
680 Nicola Horea Tr.Narcise bike
681 Nicola Ionut Tr.Narcise bike
412 Nistor Alexandru Tr.TabereCuSuflet bike
111 Olinici Traian Tr.TeamXpert bike
682 Oprea Banu Andrei Tr.Narcise bike
184 Orbu Cristian Semimaraton run
260 Orbu Daniela Cros run
683 Panica Cristi Tr.Narcise bike
261 Pascu Marilena Cros run
316 Pascu Maria-Alexandra Crosul Copiilor run
112 Perianu Vlad Gabriel Tr.TeamXpert bike
684 Petre Silvia Tr.Narcise bike
413 Petru Kertesz Tr.TabereCuSuflet bike
113 Pintilie Tudor Tr.TeamXpert bike
685 Popa Ionut Tr.Narcise bike
686 Popescu Valentin Tr.Narcise bike
185 Pruteanu Ioan-Andy Semimaraton run
114 Radu Bogdan Tr.TeamXpert bike
552 Raduta Mihai Tr.Pitici bike
264 Roxana Popescu Cros run
23 Salagean Stefan Maraton run
414 Samoila Andreea Tr.TabereCuSuflet bike
115 Samoila Daniel Tr.TeamXpert bike
186 Serban Dragos George Semimaraton run
116 Sporis Augustin Tr.TeamXpert bike
117 Stan George Cristian Tr.TeamXpert bike
187 Stanciu Mihai Semimaraton run
415 Stanga Alexandru Tr.TabereCuSuflet bike
424 Stanga Alexandru Tr.TabereCuSuflet bike
429 Stanga Matei Teodor Tr.TabereCuSuflet bike
687 Stefan Valentin Tr.Narcise bike
688 Stefan Felician Tr.Narcise bike
689 Stefan Andrei Tr.Narcise bike
430 Stoica Ducu Eduard Tr.TabereCuSuflet bike
118 Tanase Madalin Tr.TeamXpert bike
25 Turtoi Raducu Maraton run
431 Ungureanu Vlad Tr.TabereCuSuflet bike
119 Vacariu Dan Tr.TeamXpert bike
101 Vieru Antonio Tr.TeamXpert bike
265 Visoiu Magda Cros run
266 Vita Emil Cros run
120 Vladut Alexandru Valentin Tr.TeamXpert bike
416 Voichita Kertesz Tr.TabereCuSuflet bike
188 Vultur Daniel Semimaraton run